ARTYSTA

BASS MEDIUM

Sound założony w 1998 roku przez Abora i Migdała. W latach 2002 - 2005 funkcjonował jako Bass Medium Trinity w trzyosobowym składzie: Marika, Frenchman, ABselektor. Jako taki wydał (nakładem No Duck Records) płytę "MÓWISZ I MASZ" zawierającą 13 utworów na jamajskich riddimach. Album był tak gorący, że rozszedł się błyskawicznie w podwójnym nakładzie. Przeboje takie jak "Pociąg z Babilonu", "Mówisz i masz", "Piękne panie" czy "Teraz naprawdę wiesz" długo nie schodziły z anten radiowych, a bonusowy klip, mimo że nagrany po harcersku i nie przeznaczony do emisji telewizyjnej, można było oglądać na 4fun.tv. W 2006 roku grupę opuścił Frenchman. Wtedy też skrócono nazwę BMT do BASS MEDIUM. Koncerty Mariki (śpiew i nawijanie) i ABselektora (selekcja) to zawsze wydarzenie przyciągające do klubów tłumy. To wspólne śpiewanie z publicznością świetnie znanych wszędzie za sprawą "MÓWISZ I MASZ" piosenek ale również gorąca impreza taneczna, bo poza koncertem ABOR zapewnia świetną selekcję. Oprócz piosenek z "Mówisz i masz" Marika prezentuje materiał, który znajdzie się na kolejnej płycie Bass Medium. BASS MEDIUM ma na koncie wiele udanych imprez w całej Polsce i za granicą. Jeszcze jako Bass Medium Trinity wzięli udział w dwóch sound clash'ach czyli najbardziej prestiżowych pojedynkach sound systemów. Drugi z takich pojedynków przyniósł BMT drugie miejsce oraz nagrodę publiczności. Występowali na wspólnych imprezach m.in. z takimi artystami, jak: Gentleman, David Rodigan, Luciano, Sound Kail, WWO, Wienio i Pele, Abradab, Gutek, Mad Crew oraz z czołówką polskich sound systemów.

Skomentuj artystę

KONCERTY

FORUM

Czytacie artykuły?

20.10.2017 | 13:19 przez orrmitrox

Brak danych dłużnika - windykacja

20.10.2017 | 13:15 przez orrmitrox

Samochod dla kobiety

20.10.2017 | 13:12 przez orrmitrox

Siłownie zewnętrzne, korzystacie?

20.10.2017 | 13:08 przez orrmitrox

Co robicie w weekendy

20.10.2017 | 12:52 przez zenekm1

Zabiegi z gatunku medycyny estetycznej

20.10.2017 | 12:50 przez mierrnas

WYWIADOWNIA

Rozmowa z Krystianem „K-Jah” Walczakiem – muzykiem, kompozytorem, producentem muzycznym, przygotowującym się do wydania płyty z własną muzyką, z gwiazdorskim składem muzyków reggae z całego świata.

Miłość to potężna siła

Rozmowa z Krystianem „K-Jah” Walczakiem – muzykiem, kompozytorem, producentem muzycznym, przygotowującym się do wydania płyty z własną muzyką, z gwiazdorskim składem muzyków reggae z całego świata.

Linki