ARTYSTA

PROPAGANDA DEI

Pierwsza grupa ludzi, których mozna nazwać Propaganda Dei powstała na przełomie marca i kwietnia 2010. Początki nie były łatwe, skład cały czas ulegał modyfikacjom tak, że w poszczególnych magraniach i próbach brali udział bardzo różni muzycy. Po kilku tygodniach kwietnia brali oni udział w nagraniu debiutanckiego singla „On daje siłę…”. Idąc za ciosem następne nagrania miały miejsce w maju, kiedy to nagraliśmy kolejnych 5 numerów. Ostatnie nagrania zamykające pierwszą płytę miały miejsce w sierpniu 2010. Cały materiał został zarejestrowany w małym studiu w Puszczykowie u Roberta Friedricha. W nagraniach wziął gościnnie udział Darek Malejonek. Płyta wyszła 2 grudnia 2010 roku i wtedy zaczeła się koncertowa działalność zespołu.
 
Gramy o tym co jest tak naprawdę ważne w naszym życiu, a przede wszystkim Kto, o tym co przeżywamy na co dzień. Nasza muzyka osadzona jest w klimacie reggae. Teksty i muzyka to petarda prosto z serca tego co wokół nas, to pragnienia, to sposób na modlitwę i otwieranie się na to co Bóg daje człowiekowi w każdym momencie jego życia, w chwilach załamania, poczucia bezsensu, oczekiwania, pragnienia i miłości.
 
Michał Malek SDB – gitary, wokal
Marcin Ziemniczak – gitary, wokal
Grzegorz Brylak – bębny
Tomasz Lewandowski – bas
Jakub Chojnacki – saksofon
Dawid Słowiński – trąba
Jakub Gradomski – puzon
Karol Nowacki – klawisz
Jarosław Hejman - realizator dźwięku
 
 
 

Skomentuj artystę

KONCERTY

FORUM

Rower do miasta

21.08.2017 | 11:25 przez rafaljamaica

Świąteczny CeDeEr po raz ostatni

21.08.2017 | 11:07 przez Pass'ta Rasta

Szwajcarski scyzoryk dla mężczyzny

21.08.2017 | 10:00 przez marousz

magazyn

21.08.2017 | 09:05 przez Fionnka009

adidas samba uomo

21.08.2017 | 06:09 przez eijsinkirfa

adidas yeezy ultra herren sale

21.08.2017 | 05:42 przez eijsinkirfa

WYWIADOWNIA

Rozmowa z Krystianem „K-Jah” Walczakiem – muzykiem, kompozytorem, producentem muzycznym, przygotowującym się do wydania płyty z własną muzyką, z gwiazdorskim składem muzyków reggae z całego świata.

Miłość to potężna siła

Rozmowa z Krystianem „K-Jah” Walczakiem – muzykiem, kompozytorem, producentem muzycznym, przygotowującym się do wydania płyty z własną muzyką, z gwiazdorskim składem muzyków reggae z całego świata.

Linki