ARTYSTA

JAHVIGATION

Jahvigation to zespół debiutujący, lecz na pewno nie zespół złożony z osób, którym brakuje cennego doświadczenia na scenie. Historia zespołu rozpoczęła się na przełomie roku 2011 i 2012. Wtedy to w Sosnowcu doszło do spotkania doświadczonych muzyków, twarzy znanych nie tylko z zagłębiowskich estrad, ale również ogólnopolskich tras zespołów takich, jak KoNoPiAnS i Ziggie Piggie, z młodymi, gotowymi do pracy członkami lokalnej sceny reggae/dancehall. Po roku pracy nad materiałem, załoga Jahvigation gotowa jest rozwinąć żagle i zaprezentować swoje możliwości fanom jamajskiej muzyki, bez względu na czas i miejsce!
 
Muzyka grana przez Jahvigation jest wynikiem życiowej pasji i zamiłowania zespołu do szeroko rozumianej muzyki reggae. Celem Jahvigation jest przedstawienie wszystkich jej obliczy, od roots & culture, przed dub, do raggamuffin i dancehallu. Jahvigation gra tak, jak czuje muzykę każdy z członków zespołu, spajając wizję sześciu osób, trzech środowisk i dwóch pokoleń w harmonijną całość. Oprócz propagowania jamajskiej kultury, Jahvigation jako priorytet stawia dobrą zabawę – energię na koncertach, angażowanie publiczności do współtworzenie widowiska, a także eksponowanie radosnej strony muzyki poprzez humorystyczne aranżacje. Cała sala robi hałas!
 
Skład:
Marcin ‘Cozer’ Markiewicz – bas. Główny wokal w zespole KoNoPiAnS.
Bartek ‘PapaJah’ Papaj – perkusja. Perkusista zespołu KoNoPiAnS.
Dawid ‘Shorty’ Krótki – klawisze. Wcześniej współpracujący m.in. z Tabu, Kometą Marleja.
Sebastian ‘Seba’ Lorek – klawisze. Na klawiszach gra również w JaHoo.
Łukasz ‘Ratek’ Ratajczyk - wokal.
Mariusz ‘Maniek’ Głowa – wokal.
 
KONTAKT e-mail: kontakt@jahvigation.pl
www.jahvigation.pl
facebook.com/jahvigation

Skomentuj artystę

KONCERTY

FORUM

Nike is quite well-liked

29.04.2017 | 08:00 przez asxqwer

Nike shoes numerous elements

29.04.2017 | 07:54 przez asxqwer

Pandora earrings release associated with appreciate

29.04.2017 | 07:49 przez asxqwer

Nike shoes light breathable

29.04.2017 | 07:43 przez asxqwer

Nike air max restricted lots of frees

29.04.2017 | 05:58 przez asxqwer

Nike trainers secure padding

29.04.2017 | 05:29 przez asdwer

WYWIADOWNIA

Rozmowa z Krystianem „K-Jah” Walczakiem – muzykiem, kompozytorem, producentem muzycznym, przygotowującym się do wydania płyty z własną muzyką, z gwiazdorskim składem muzyków reggae z całego świata.

Miłość to potężna siła

Rozmowa z Krystianem „K-Jah” Walczakiem – muzykiem, kompozytorem, producentem muzycznym, przygotowującym się do wydania płyty z własną muzyką, z gwiazdorskim składem muzyków reggae z całego świata.

Linki