ARTYSTA

SKANABIS

Ośmioro ludzi, których połączyła miłość do świata, ludzi i muzyki (reggae zwłaszcza). 
Muzyka, którą tworzą to gorące, kołyszące rytmy reggae oraz skoczne, wesołe dźwięki ska. Ich początki to styczeń 2006 roku. Na tamten okres datuje się właśnie powstanie zespołu SkaNaBis. Mimo tak krótkiego okresu działalności, mają już na koncie sporo koncertów. - Pochwalić możemy się koncertami u boku takich zespołów jak m. in. Bakshish, Sidhartha, Dubska (Avocado Tour), Cała Góra Barwinków. Na koncie mamy też koncert na żywo w telewizji podczas tegorocznego finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Jednak naszym największym dotychczasowym sukcesem jest wygrana w akcji „Otwieramy studio” poznańskiego Radia Merkury. Nagrodą było nagranie własnej płyty w profesjonalnym studio. Efektem wygranej jest nasz pierwszy singiel „Marzenie”. Znalazły się na nim trzy utwory - mówią członkowie zespołu. Dodają też: - Jesteśmy pozytywnie nastawieni do ludzi, do otoczenia. Muzyka płynie prosto z naszego serca, powodując szybsze bicie serc publiczności. Jesteśmy mile przyjmowani przez ludzi, utrzymujemy świetny kontakt z publicznością.
 
Ewa Kaźmierczak, Kasia Grocholska - vocals
Robert Kokot - drums
Jakub "Dża" Janicki - Bass
Piotr "Kalu" Kalewski - Konga, przeszkadzajki
Iwo - gitara
Maciej Barański- inst. klawiszowe
Hubert Jazgar- sax
 
www.skanabis.blog.onet.pl 
skanabis@vp.pl

Skomentuj artystę

KONCERTY

FORUM

Wakacje w Polsce czy zagranicą?

18.10.2017 | 14:00 przez matek28

Bob Marley

18.10.2017 | 13:17 przez kamkor80

Dready w szkole

18.10.2017 | 13:16 przez kamkor80

Ciasta, ciastka i desery

18.10.2017 | 13:07 przez kamkor80

Puli czy pies z dreadami

18.10.2017 | 11:53 przez Z Korczówki

Several materials associated with Pandora Necklaces

18.10.2017 | 03:24 przez agisting

WYWIADOWNIA

Rozmowa z Krystianem „K-Jah” Walczakiem – muzykiem, kompozytorem, producentem muzycznym, przygotowującym się do wydania płyty z własną muzyką, z gwiazdorskim składem muzyków reggae z całego świata.

Miłość to potężna siła

Rozmowa z Krystianem „K-Jah” Walczakiem – muzykiem, kompozytorem, producentem muzycznym, przygotowującym się do wydania płyty z własną muzyką, z gwiazdorskim składem muzyków reggae z całego świata.

Linki