ARTYSTA

SKANABIS

Ośmioro ludzi, których połączyła miłość do świata, ludzi i muzyki (reggae zwłaszcza). 
Muzyka, którą tworzą to gorące, kołyszące rytmy reggae oraz skoczne, wesołe dźwięki ska. Ich początki to styczeń 2006 roku. Na tamten okres datuje się właśnie powstanie zespołu SkaNaBis. Mimo tak krótkiego okresu działalności, mają już na koncie sporo koncertów. - Pochwalić możemy się koncertami u boku takich zespołów jak m. in. Bakshish, Sidhartha, Dubska (Avocado Tour), Cała Góra Barwinków. Na koncie mamy też koncert na żywo w telewizji podczas tegorocznego finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Jednak naszym największym dotychczasowym sukcesem jest wygrana w akcji „Otwieramy studio” poznańskiego Radia Merkury. Nagrodą było nagranie własnej płyty w profesjonalnym studio. Efektem wygranej jest nasz pierwszy singiel „Marzenie”. Znalazły się na nim trzy utwory - mówią członkowie zespołu. Dodają też: - Jesteśmy pozytywnie nastawieni do ludzi, do otoczenia. Muzyka płynie prosto z naszego serca, powodując szybsze bicie serc publiczności. Jesteśmy mile przyjmowani przez ludzi, utrzymujemy świetny kontakt z publicznością.
 
Ewa Kaźmierczak, Kasia Grocholska - vocals
Robert Kokot - drums
Jakub "Dża" Janicki - Bass
Piotr "Kalu" Kalewski - Konga, przeszkadzajki
Iwo - gitara
Maciej Barański- inst. klawiszowe
Hubert Jazgar- sax
 
www.skanabis.blog.onet.pl 
skanabis@vp.pl

Skomentuj artystę

KONCERTY

FORUM

The popular Nike Air Huarache for Spring 2017

28.06.2017 | 08:03 przez pwlihbb

Nike Sportswear continues for you

28.06.2017 | 07:51 przez pwlihbb

With the Nike Air Max 97 Gold Bullet acquiring

28.06.2017 | 07:20 przez pwlihbb

The Nike Air Max 95 shines inside a whole

28.06.2017 | 05:51 przez pwlihbb

The women’s Nike Surroundings Max Jewell

28.06.2017 | 05:35 przez pwlihbb

WYWIADOWNIA

Rozmowa z Krystianem „K-Jah” Walczakiem – muzykiem, kompozytorem, producentem muzycznym, przygotowującym się do wydania płyty z własną muzyką, z gwiazdorskim składem muzyków reggae z całego świata.

Miłość to potężna siła

Rozmowa z Krystianem „K-Jah” Walczakiem – muzykiem, kompozytorem, producentem muzycznym, przygotowującym się do wydania płyty z własną muzyką, z gwiazdorskim składem muzyków reggae z całego świata.

Linki