ARTYSTA

SINGLE DREAD SOUNDSYSTEM

SingleDread Sound - powstał na początku roku 2003 wraz z powstaniem internetowej dystrybucji Singledread.pl. Zarażenie się utworzeniem Sound Systemu nastąpiło podczas wakacji 2002, Malika w Niemczech, kiedy to na jednym z festiwali Reggae spotkał się z Da Killa (Polski selector grający od 15 roku życia, rezydujący od dziecka w Niemczech. Jego podstawą w graniu na adapterach jest rewelacyjny Juggling i niesamowity dobór selekcji mistrz), który dał mu Jamajski zastrzyk muzyczny. Podczas występu, SingleDread Sound System zapewnia dynamiczną selekcję połączoną z śpiewaniem na żywo. SingleDread jest w stanie zadowolić wszystkich fanów muzyki jamajskiej, usłyszysz dancehall, ragga z okresu lat 80-tych (najlepsze lata rozwoju tego stylu) jak i nowe dźwięki płynące z tej sceny. W skład Sound Systemu wchodzą selekcja i efekty Malik, voc MadMike, voc Borman (aktualnie mieszka w UK-nie wystąpi), voc Olamonola, efekty Błażej. Wszyscy trzej urodzili się i wychowali w Węgorzewie, małym miasteczku na Mazurach Olamonola oraz Błażej są z krwi i kości warszawiakami. Aktualnie miejscem ich rezydowania jest Warszawa. Sound System występował na jednej scenie z: Zjednoczenie, Bass Medium Trinity, Love Sen-C Music, Dj Feel-X (Kaliber 44, Mad Crew), Tripolis Nuclear Power, Rub Pulse, Blood And Fire(UK), DJ Sekta, JSM, Tisztelet, MC Globus, MC Mercedresu, DreadSquad, David Rodigan(UK) i inni.
 
 
SingleDread Sound --> Malik, Borman, OlaMonola, MadMike, Blazek foto: www.augustynowicz.tk

Skomentuj artystę

KONCERTY

FORUM

Potrzebny adwokat od zaraz

30.04.2017 | 23:39 przez fifi101

Nike is quite well-liked

29.04.2017 | 08:00 przez asxqwer

Nike shoes numerous elements

29.04.2017 | 07:54 przez asxqwer

Pandora earrings release associated with appreciate

29.04.2017 | 07:49 przez asxqwer

Nike shoes light breathable

29.04.2017 | 07:43 przez asxqwer

Nike air max restricted lots of frees

29.04.2017 | 05:58 przez asxqwer

WYWIADOWNIA

Rozmowa z Krystianem „K-Jah” Walczakiem – muzykiem, kompozytorem, producentem muzycznym, przygotowującym się do wydania płyty z własną muzyką, z gwiazdorskim składem muzyków reggae z całego świata.

Miłość to potężna siła

Rozmowa z Krystianem „K-Jah” Walczakiem – muzykiem, kompozytorem, producentem muzycznym, przygotowującym się do wydania płyty z własną muzyką, z gwiazdorskim składem muzyków reggae z całego świata.

Linki