ARTYSTA

REGAU

Zespół REGAU z Mazowsza powstał na początku 2003 r. (wtedy jeszcze pod nazwą MBO). Pierwszy skład zespołu tworzyli: Tomek G., Piotrek M., Kasia W., Mateusz G., Emil N., Jarek S. oraz Mikołaj G.. Na początku działalności, muzyka, którą graliśmy była bardzo różna, można było usłyszeć: ska, reggae, funk, rock, metal, hip hop a nawet swoistą odmianę tanecznego bitu. Był to okres poszukiwań własnej tożsamości muzycznej, okres tworzenia własnej ścieżki i własnego klimatu. Ostatecznie poszliśmy w kierunku muzyki reggae i ska z pozytywnym i duchowym przekazem, ale zdarza nam się jeszcze czasem zagrać na specjalne okazje coś mocniejszego... W roku 2004 mieliśmy kilkumiesięczną przerwę w graniu spowodowaną nieobecnością Jarka, który wyruszył na Wyspy Brytyjskie. Po jego powrocie ruszyliśmy z jeszcze większą mocą, co ma swój wyraz w nowych utworach. Natomiast Mateusz odkrył w sobie powołanie i wstąpił do seminarium duchownego, co nie przeszkadza mu brać udziału w koncertach i próbach. W każdym razie mamy mocne wsparcie duchowe. Skład został powiększony w czerwcu 2005 r. o Mariusza, który gra na instrumentach perkusyjnych. Zagraliśmy kilka znaczących dla nas koncertów miedzy innymi na jednej scenie z zespołem Tymoteusz, Good Religion, Full Power Spilit, Magdą Anioł i Tomkiem Kamińskim. W maju 2005 zespół zmienił nazwę na  REGAU. Emil odszedł z zespołu a Kasia zajęła się stroną logistyczną. W pierwszym półroczu 2006 zakończyli nagrywać DEMO, na którym znalazły się cztery utwory...
 
 
www.regau.pl

Skomentuj artystę

KONCERTY

FORUM

Nike is quite well-liked

29.04.2017 | 08:00 przez asxqwer

Nike shoes numerous elements

29.04.2017 | 07:54 przez asxqwer

Pandora earrings release associated with appreciate

29.04.2017 | 07:49 przez asxqwer

Nike shoes light breathable

29.04.2017 | 07:43 przez asxqwer

Nike air max restricted lots of frees

29.04.2017 | 05:58 przez asxqwer

Nike trainers secure padding

29.04.2017 | 05:29 przez asdwer

WYWIADOWNIA

Rozmowa z Krystianem „K-Jah” Walczakiem – muzykiem, kompozytorem, producentem muzycznym, przygotowującym się do wydania płyty z własną muzyką, z gwiazdorskim składem muzyków reggae z całego świata.

Miłość to potężna siła

Rozmowa z Krystianem „K-Jah” Walczakiem – muzykiem, kompozytorem, producentem muzycznym, przygotowującym się do wydania płyty z własną muzyką, z gwiazdorskim składem muzyków reggae z całego świata.

Linki