ARTYSTA

RAISSA SELECTA

Na co dzień prowadzą zwykłe życie ... pracują, spotykają się ze znajomymi, kręcą się z kąta w kąt po to by weekendami robić to co lubią najbardziej - grać koncerty. Raissa Selecta to młoda ekipa, która spotkała się w Toruniu. Nie był to przypadek, gdyż częściowo znali się wcześniej. Prawdziwa przyjaźń, ogromne chęci stworzenia czegoś pożytecznego i dającego radość wykreowały płytę, której mamy nadzieję posłuchasz - jeśli ściągnąłeś ją z Internetu to jesteś u mamy! Jest to Kompilacja starszych i nowszych podkładów muzycznych głównie rodem z Jamajki, USA i Polski. Brak odpowiednich środków finansowych uniemożliwił współpracę z producentami z Tadżykistanu i Gabonu. Głosy, jakie usłyszycie na krążku to dwójka nawijaczy - Blunt Killa i Lenek, którzy są niejako ojcami założycielami grupy (nie jest to rodzina o charakterze homoseksualnym). W historii grupy przewinęło się kilka innych osób. Obecnie współpracuje z nami dj MG42, nie mylić z 24. Płyta jest podsumowaniem dotychczasowej pracy i jednocześnie mamy nadzieję, że będzie początkiem nowej ery w toruńskim dźwięku.
 
kontakt: raissaselecta@wp.pl 
www.myspace.com/raissaselecta  

Skomentuj artystę

KONCERTY

FORUM

The popular Nike Air Huarache for Spring 2017

28.06.2017 | 08:03 przez pwlihbb

Nike Sportswear continues for you

28.06.2017 | 07:51 przez pwlihbb

With the Nike Air Max 97 Gold Bullet acquiring

28.06.2017 | 07:20 przez pwlihbb

The Nike Air Max 95 shines inside a whole

28.06.2017 | 05:51 przez pwlihbb

The women’s Nike Surroundings Max Jewell

28.06.2017 | 05:35 przez pwlihbb

WYWIADOWNIA

Rozmowa z Krystianem „K-Jah” Walczakiem – muzykiem, kompozytorem, producentem muzycznym, przygotowującym się do wydania płyty z własną muzyką, z gwiazdorskim składem muzyków reggae z całego świata.

Miłość to potężna siła

Rozmowa z Krystianem „K-Jah” Walczakiem – muzykiem, kompozytorem, producentem muzycznym, przygotowującym się do wydania płyty z własną muzyką, z gwiazdorskim składem muzyków reggae z całego świata.

Linki