ARTYSTA

RAGGAMOOVA

Warszawska formacja muzyczna, znajdująca się na skraju pomieszanych gatunków. Multistylowa, multi-instrumentalno-wokalna mikstura pulsującego raggamuffinu, twardego rapu, bujającego funku i gorącej brazylijskiej socy. Charakteryzuje ich bardzo skoncentrowane brzmienie, szybkie nawijki i melodyjne refreny czy beat-boxowe wstawki. To na co przede wszystkim nastawia sie ich publika to energetyczne i spontaniczne sytuacje, które wynikają podczas koncertów. Raggamoova zdobyła pierwsze miejsce w konkursie kapel na Ostróda Reggae Festival 2009 - najbardziej popularnym festiwalu reggae w Polsce. Raggamoova na początku 2009 roku wydała własnym sumptem EP-kę pt. Oovagga na którą składają się trzy utwory. [Numery można ściągnąć i posłuchać na stronie zespołu.]
 
Ekipę tworzą obecni i nieobecni współtwórcy takich projektów jak Jasna Liryka, Bauagan Mistrzów, Tumbao Riddim Band, Soundz Of Freedom. Trzy niepokorne i charyzmatyczne wokale, głęboki jamajski bass, rytmicznie reggaeująca gitara, najbardziej (im)pulsująca perkusja w mieście, bardzo klawe klawisze, grubo cięte, osadzone w hip-hopie skrecze - To właśnie Raggamoova sound.
 
Raggamoova:
 
Rastamaniek - Wokal
Fotoz Muz - Wokal
Boginka - Wokal/Chórki
Elton Gon - Bass
Orzeł - Perkusja
Viclaf - Gitara
Radim Raddix - Klawisze
Dj Bary - Skrecze
Yazol – Akustyka
 
www.myspace.com/raggamoova 
www.facebook.com/raggamoova 

Skomentuj artystę

KONCERTY

FORUM

Czytacie artykuły?

20.10.2017 | 13:19 przez orrmitrox

Brak danych dłużnika - windykacja

20.10.2017 | 13:15 przez orrmitrox

Samochod dla kobiety

20.10.2017 | 13:12 przez orrmitrox

Siłownie zewnętrzne, korzystacie?

20.10.2017 | 13:08 przez orrmitrox

Co robicie w weekendy

20.10.2017 | 12:52 przez zenekm1

Zabiegi z gatunku medycyny estetycznej

20.10.2017 | 12:50 przez mierrnas

WYWIADOWNIA

Rozmowa z Krystianem „K-Jah” Walczakiem – muzykiem, kompozytorem, producentem muzycznym, przygotowującym się do wydania płyty z własną muzyką, z gwiazdorskim składem muzyków reggae z całego świata.

Miłość to potężna siła

Rozmowa z Krystianem „K-Jah” Walczakiem – muzykiem, kompozytorem, producentem muzycznym, przygotowującym się do wydania płyty z własną muzyką, z gwiazdorskim składem muzyków reggae z całego świata.

Linki