ARTYSTA

PAX UNITY

Pax Unity grają przede wszystkim reggae, głównie w odmianach: modern roots, raggamuffin a także dancehall. Ich muzyka potrafi być zarówno dynamiczna jak i nastrojowa. Nazwa PAX UNITY oznacza "pokojowe zjednoczenie". Zespół powstał w 2009 r., a jego trzon stanowi grupa przyjaciół znających się i grających wspólnie w różnych projektach muzycznych od lat. 
Wielkim atutem Pax Unity są bardzo żywiołowe koncerty, na których zespół wprowadza publiczność do krainy karaibskiej muzyki, wymieszanej z klimatem rodem z bydgoskich ulic. 
Grupa Pax Unity jest blisko związana z bydgoskim MADŻONGA studio, gdzie pod czujnym okiem Jarka „Ujara” Hejmanna dokonuje nagrań swojej twórczości. 
Pax Unity za cel stawia sobie nie tylko promowanie pozytywnego przekazu zawartego w muzyce reggae, ale także promocję miasta w którym przyszło im żyć. Świadczyć o tym mogą nie tylko teksty piosenek, ale także fakt, że Pax Unity, to twórcy oficjalnego hymnu drużyny siatkarskiej „Delecta Bydgoszcz”.
 
Łukasz "Terek" Tereszczuk - vocal
Sylwia Szczerbiak – chórki
Edyta "Żaba" Suchomska - chórki
Paweł "Pablo" Domański - klawisze,wokal
Dawid Sawczenko - gitara elektryczna
Dominik "Domin" Gryń - gitara basowa
Łukasz "Roman" Romanowski - perkusja
Tomek "Tomash" Bukowski - bongosy, congi, przeszkadzajki
 
Oficjalna strona: www.paxunity.pl

Skomentuj artystę

KONCERTY

FORUM

Wakacje w Polsce czy zagranicą?

18.10.2017 | 14:00 przez matek28

Bob Marley

18.10.2017 | 13:17 przez kamkor80

Dready w szkole

18.10.2017 | 13:16 przez kamkor80

Ciasta, ciastka i desery

18.10.2017 | 13:07 przez kamkor80

Puli czy pies z dreadami

18.10.2017 | 11:53 przez Z Korczówki

Several materials associated with Pandora Necklaces

18.10.2017 | 03:24 przez agisting

WYWIADOWNIA

Rozmowa z Krystianem „K-Jah” Walczakiem – muzykiem, kompozytorem, producentem muzycznym, przygotowującym się do wydania płyty z własną muzyką, z gwiazdorskim składem muzyków reggae z całego świata.

Miłość to potężna siła

Rozmowa z Krystianem „K-Jah” Walczakiem – muzykiem, kompozytorem, producentem muzycznym, przygotowującym się do wydania płyty z własną muzyką, z gwiazdorskim składem muzyków reggae z całego świata.

Linki