ARTYSTA

NIBYLAND SOUND SYSTEM

Nibyland Sound System o sobie: Nibyland to połączenie wschodu i północy w dwóch osobach, zjednoczenie dźwięku i słowa. I tak od lata 2009 toczy się nasza historia. Gramy systematycznie na krakowskim podwórku. Kręcimy imprezy pod hasłem ROOTS KONTROLER. Można nas doświadczyć w Klubach IMBIR, a także BŁĘDNE KOŁO. Jak ktoś o nas kiedyś napisał: "Pozytywny Power wprawiający neurony w drganie pulsującym rytmem i falą kolorowych akordów. Kto ma uszy niechaj słucha! Nibylandia nie owija w sreberka, podaje na tacy nagie słowa doprawione siłą uczucia i wiary. Radykalnie prawdziwa w swoim stylu południowo-wschodnim, prezentuje ciepłe brzmienie i korzenne tematy nie bojąc się pytań i obrazów, które wywołuje w umysłach i sercach. Nibylandia nie jest wybrykiem geografii brzmienia, nie stara się tworzyć złudzeń raju, raczej prowokuje do odszukania w sobie tego szczególnego zakątka duszy, gdzie Miłość rządzi. Właśnie tam celuje pozytywny sound i esencje myśli, wywołując zza horyzontu Słońce. Bóg musi przy tym lekko tupać stopą ;)" Maciej Powsinoga
 
Skład:
 
Tomasz "FidelMan" Karenko - texty, mickrofon, pomagajki, conga i inne jaja
Maciej "Mackong Selekta" Przelaskowski- przyciski, pokrętła, selekcja, głos, krzyk
 
Kontakt:
www.myspace.com/nibylandsoundsystem 
 
mail: nibylandss@gmail.com 
 
tel. 888-429-158 Maciej 

Skomentuj artystę

KONCERTY

FORUM

Co robicie w weekendy

20.10.2017 | 08:53 przez Jogin

JESTEŚ NOWY? Tu się przywitaj!

19.10.2017 | 20:03 przez ericos

Wakacje w Polsce czy zagranicą?

19.10.2017 | 20:02 przez ericos

Witam

19.10.2017 | 20:01 przez ericos

Szukam zespołu

19.10.2017 | 19:43 przez Moggi

Idea kredytu hipotecznego i rat

19.10.2017 | 19:42 przez Moggi

WYWIADOWNIA

Rozmowa z Krystianem „K-Jah” Walczakiem – muzykiem, kompozytorem, producentem muzycznym, przygotowującym się do wydania płyty z własną muzyką, z gwiazdorskim składem muzyków reggae z całego świata.

Miłość to potężna siła

Rozmowa z Krystianem „K-Jah” Walczakiem – muzykiem, kompozytorem, producentem muzycznym, przygotowującym się do wydania płyty z własną muzyką, z gwiazdorskim składem muzyków reggae z całego świata.

Linki