ARTYSTA

MOUSE STUDIO

Mouse Studio (Da Mouse, Nimba, Nina) to trzyosobowa formacja muzyczna, której oficjalny początek (jeszcze w dwuosobowym składzie – Da Mouse i Nimba) przypada na rok 2000. Da Mouse i Nimba jest to duet producencki, tworzący muzykę dancehall, reggae i hip hop. Mouse Studio tworzy również soundsystem, który występuje na licznych imprezach muzycznych, zapewniając słuchaczom dużą dawkę zabawy w tańcu. Ich powodzenie w prowadzeniu imprez zapewnia pełna swoboda w miksowaniu najbardziej tanecznych utworów ze świata dancehall, reggae, socca i wielu innych. Pod koniec 2007 roku do Mouse Studio dołączyła wokalistka Nina Cieślińska (pseud. Pączek) wszystkim znana z finału IV edycji Idola. Emanująca energią i optymizmem wniosła do składu nieco kobiecej nutki, która jeszcze bardziej urozmaiciła ich wspólne występy oraz nagrywane utwory w studio. Swoje początki sceniczne Pączek zaczynała od występów w chórze „Fantazja”, który w roku 2003 na festiwalu chórów młodzieżowych w Bydgoszczy zdobył nagrodę Grand Prix. Na imprezach Mouse Studio prócz ich autorskich produkcji można usłyszeć garść starszych i najnowszych przebojów, królujących na światowych parkietach. Działając na wrocławskiej scenie Mouse Studio współtworzy Wrocław Crew, pod którego barwami w roku 2002 (Kraków) i 2004 (Poznań), biorąc udział w Ogólnopolskim Sound Clash dwukrotnie zostali finalistami. Da Mouse, Nimba i Nina piszą swoje utwory na własnych oraz jamajskich podkładach (riddim). Produkcje nagrywają i tworzą głownie w zaciszu swojego studia - Mouse Studio, które jest wylęgarnią wszystkich pomysłów. Do tej pory Mouse Studio współpracowało z wieloma artystami ze środowiska dancehall i reggae, m.in. Bashment Crew, Bobo Dread, Bruce Barron, Da Killa, Deer, East West Rockers, K- Jah, Maciora, Marika, Nasop, Natty, Natural Dread Killaz, Reggeanerator, Selecta Company, 27 Pablo.
Produkcje Mouse Studio znalazły się na albumie Maciory (I Tak Ci To Ukradną – 2005) oraz debiutanckiej płycie East West Rockers (Ciężkie Czasy – 2006). Utwór „Każdy Soundbwoy” ukazał się na składance „Skokami Ku Wolności” wydanej przy okazji festiwalu "Nie Zabijaj w 2006". Mouse Studio wyprodukowało dla Michała Gawlicza – menadżera zespołu Habakuk, singiel/promo mix pierwszej imprezy w Polsce pod nazwą Hot Bubble Gum Tour, która zrzeszała czołówkę polskiej sceny reggae, a występy wokalistów można było oglądać kolejno w największych miastach Polski. W roku 2007 Mouse Studio wspólnie z lektorem, konferansjerem i dj-em wrocławskiego radia Traffic Fm. Bartoszem Bukałą rozpoczęło działalność pod nazwą VoiceMedia, która zajmuje się produkcją reklamy dźwiękowej, organizacją i prowadzeniem imprez otwartych i zamkniętych.
Napisz do Mouse Studio jeśli:
Szukasz podkładów na swój album, cChcesz zrobić rmx lub miks z wykorzystaniem naszych produkcji lub ich części składowych, chcesz złożyć indywidualne z zamówienie na produkcję muzyczną, jesteś zainteresowany wszelką reklamą dźwiękową.
 
UWAGA!
Swoje produkcje autorskie udostępniamy na podstawie umów:
· wstępnego zezwolenia/oświadczenia / udzielenia licencji / przeniesienia praw autorskich / wyłączności.
Zobacz Mouse Studio na:
www.myspace.com/mousestudio 
Contact:
mousestudiokru@gmail.com 
nimba.mousestudio@gmail.com 
damouse.mousestudio@gmail.com

Skomentuj artystę

KONCERTY

FORUM

Reklama dla firmy

17.10.2017 | 11:51 przez FrankieeFran

Drewnotar Zakład Przerobu Drewna

17.10.2017 | 09:00 przez Krzysztof123

WYWIADOWNIA

Rozmowa z Krystianem „K-Jah” Walczakiem – muzykiem, kompozytorem, producentem muzycznym, przygotowującym się do wydania płyty z własną muzyką, z gwiazdorskim składem muzyków reggae z całego świata.

Miłość to potężna siła

Rozmowa z Krystianem „K-Jah” Walczakiem – muzykiem, kompozytorem, producentem muzycznym, przygotowującym się do wydania płyty z własną muzyką, z gwiazdorskim składem muzyków reggae z całego świata.

Linki