ARTYSTA

MOBAY SOUND SYSTEM

MoBay Sound System to kolektyw rodzinno - przyjacielski stawiający sobie na celu promocję muzyki reggae na Podhalu czy to przez granie imprez czy organizowanie koncertów. W jego skład wchodzą; Renkaw (selecta, głównodowodzący), Cywil (sound master), Jah Kuba (sound bwoy). MoBay Sound! dysponuje kompletnym sprzętem do zorganizowania każdej imprezy sound systemowej jak i małych koncertów. Posiada także własne nagłośnienie, które zakupione zostało we współpracy z TKA Ferment. Jest organizatorem cyklicznych koncertów REGGAE FEVER w Nowym Targu na których gościł wszystkie znaczące się sound systemy i wokalistów reggae w Polsce. Od Rub Pulse, EastWest Rockers i Dreadsquad po Juniora Stressa, Bob One'a czy Ras Lutę, jak i wielu innych.
 
Obok organizacji koncertów MoBay Sound! - reprezentowany przez Renkaw'a - gra też regularne imprezy na których w głównej mierze skupia się na muzyce roots i modern roots. Swoje sety okrasza odrobiną mikrofonowej konferansjerki, ekskluzywnymi dubplate'ami i samplowanymi efektami dźwiękowymi.
 
MoBay Sound! - jedyne reggae na Podhalu!
 
Strona internetowa: www.mobay.pl

Skomentuj artystę

KONCERTY

FORUM

Nike is quite well-liked

29.04.2017 | 08:00 przez asxqwer

Nike shoes numerous elements

29.04.2017 | 07:54 przez asxqwer

Pandora earrings release associated with appreciate

29.04.2017 | 07:49 przez asxqwer

Nike shoes light breathable

29.04.2017 | 07:43 przez asxqwer

Nike air max restricted lots of frees

29.04.2017 | 05:58 przez asxqwer

Nike trainers secure padding

29.04.2017 | 05:29 przez asdwer

WYWIADOWNIA

Rozmowa z Krystianem „K-Jah” Walczakiem – muzykiem, kompozytorem, producentem muzycznym, przygotowującym się do wydania płyty z własną muzyką, z gwiazdorskim składem muzyków reggae z całego świata.

Miłość to potężna siła

Rozmowa z Krystianem „K-Jah” Walczakiem – muzykiem, kompozytorem, producentem muzycznym, przygotowującym się do wydania płyty z własną muzyką, z gwiazdorskim składem muzyków reggae z całego świata.

Linki