ARTYSTA

MAKE PROGRESS

Zespół Make Progress powstał w 2000 roku w miasteczku Ruciane - Nida na Mazurach. Początkowo skład zespołu tworzyła grupa szkolnych przyjaciół. Pierwsze próby owocują pojawieniem się wspólnych gustów muzycznych. Poszukując swoistego brzmienia muzycy zdecydowali się by obrać kurs na muzykę Reggae. Jah Vibration to pierwsza nazwa, którą zdecydowali się określić. Kolejne działania przynoszą pierwsze koncerty, które są impulsem do kontynuacji twórczości. Wraz z biegiem czasu do zespołu dołączają nowi ludzie przez co wzbogaca się instrumentarium. Zmiany osobowe przynoszą też aktualną nazwę zespołu. Na przestrzeni lat skład ulegał jeszcze pewnym modyfikacjom. Poszukiwanie pracy i lepszej przyszłości sprawia, iż zespół napotyka spore trudności. Mimo to udaje im się przetrwać, pracując bardzo często w różnych częściach Polski. Wspólna pasja i miłość do muzyki reggae sprawia, iż jest to grupa przyjaciół spełniających swoje marzenia. W swoim dorobku scenicznym grupa ma wiele imprez w różnych miejscach Polski. Występy na scenach wielkiego formatu m. In. Juwenalia, przeglądy, festiwale ( Ostróda Reggae Festiwal, „Reggae na Piaskach”), i wiele innych. Równie chętnie angażowali się w imprezy organizowane przez Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy. Zespół, poza występami na różnego rodzaju imprezach klubowych i plenerowych, można usłyszeć w audycjach na antenie Radia Olsztyn. 
 
www.makeprogress.art.pl

Skomentuj artystę

KONCERTY

FORUM

Czytacie artykuły?

20.10.2017 | 13:19 przez orrmitrox

Brak danych dłużnika - windykacja

20.10.2017 | 13:15 przez orrmitrox

Samochod dla kobiety

20.10.2017 | 13:12 przez orrmitrox

Siłownie zewnętrzne, korzystacie?

20.10.2017 | 13:08 przez orrmitrox

Co robicie w weekendy

20.10.2017 | 12:52 przez zenekm1

Zabiegi z gatunku medycyny estetycznej

20.10.2017 | 12:50 przez mierrnas

WYWIADOWNIA

Rozmowa z Krystianem „K-Jah” Walczakiem – muzykiem, kompozytorem, producentem muzycznym, przygotowującym się do wydania płyty z własną muzyką, z gwiazdorskim składem muzyków reggae z całego świata.

Miłość to potężna siła

Rozmowa z Krystianem „K-Jah” Walczakiem – muzykiem, kompozytorem, producentem muzycznym, przygotowującym się do wydania płyty z własną muzyką, z gwiazdorskim składem muzyków reggae z całego świata.

Linki