ARTYSTA

LOS GRANDES RUDEBOYS

Zespół Los Grandes Rudeboys został założony w roku 2005, i od tego czasu bez ustanku prężnie się powiększa oraz zdobywa uznanie widowni w kraju i za granicą. Założycielami zespołu są Tomasz C. „Cebula” obecny gitarzysta i wokalista, oraz Jakub B. „Jahkubek” obecny ( i to chyba wszystko na jego temat) . Zespół gra szeroko pojęte reggae oraz ska (w zależności od tego jak szybko chcą jechać do domu) wzorując się na mistrzach gatunku takich jak Desmond Dekker, The Ethiopians. LGR do tej pory zagrało wiele koncertów (około 200) między innymi z takimi gwiazdami jak Berliner Boom Orchestra ( Niemcy ). „Grandes” to zgrana załoga przyjaciół pogłębiająca się w ridimie. Obecny skład tworzą: Cebi (gitara, wokal), Jahkub (gitara i wokal), Andrzej (bas), Bobek jr. (perka), Remix Stopa (klawisze), Dominika (sax), Dagna (puzon), oraz Najdol (trąbka). Na swoim koncie maja dwie płyty, pierwsza to „Pozory mylą” wydana połączonymi siłami Lgr oraz Cali Zieloni Recording Studio, druga pod tytułem „studio one2one” wydana przy pomocy i udziale Concepto.pl oraz Cali Zieloni Recording Studio. Na przełomie 2011/2012 roku zespół postanawia ponownie wkroczyć do studia, tym razem nagrywając tylko 2 utwory w celu wydania materiału promocyjnego demo, które ukazuje się w połowie lutego 2012 r. Obecnie ekipa “Rudeboys” szykuje materiał na całą “pełnowymiarową” płytę.
 
oficjalna strona zespołu - http://lgr.grodzisk.org 
www.myspace.com/losgrandesrudeboys  
www.facebook.com/lgr.riddim

Skomentuj artystę

KONCERTY

FORUM

The popular Nike Air Huarache for Spring 2017

28.06.2017 | 08:03 przez pwlihbb

Nike Sportswear continues for you

28.06.2017 | 07:51 przez pwlihbb

With the Nike Air Max 97 Gold Bullet acquiring

28.06.2017 | 07:20 przez pwlihbb

The Nike Air Max 95 shines inside a whole

28.06.2017 | 05:51 przez pwlihbb

The women’s Nike Surroundings Max Jewell

28.06.2017 | 05:35 przez pwlihbb

WYWIADOWNIA

Rozmowa z Krystianem „K-Jah” Walczakiem – muzykiem, kompozytorem, producentem muzycznym, przygotowującym się do wydania płyty z własną muzyką, z gwiazdorskim składem muzyków reggae z całego świata.

Miłość to potężna siła

Rozmowa z Krystianem „K-Jah” Walczakiem – muzykiem, kompozytorem, producentem muzycznym, przygotowującym się do wydania płyty z własną muzyką, z gwiazdorskim składem muzyków reggae z całego świata.

Linki