ARTYSTA

LEMON GRASS

Zespół o sobie: Lemon Grass to sześcioro animatorów kultury, których łączy muzyka reggae. Razem studiują kulturoznawstwo, razem śpiewają w chórze akademickim i razem imprezują. Lemon Grass powstał na przełomie marca i kwietnia 2008 roku w Ciechanowie. Wokalistką jest ełczanka Marta Lewonowska, która wymyśliła nazwę dla zespołu. Do pierwszego składu wchodzą również: Tomasz Tolsdorf, tymczasowy menago, Tomasz Pilitowski stojący po stronie tworzenia najradośniejszego reggae na świecie, Grzegorz Lipowski, który na próbach nie może zrozumieć, że jego bas jest za głośny, na szczęście na koncertach jest akustyk, Michał Matusiak, perkusista, który potrafi nastroić gitarę lepiej niż stroik, Dominik Michalski, jako jedyny mieszkający w akademiku. Kilka sukcesów w ogólnopolskich przeglądach i festiwalach piosenki studenckiej (Szczawno Zdrój, Leszno, Legnica, Teresin), motywuje do dalszej pracy – zapewnia Tomasz Tolsdorf. 
Wszyscy członkowies Lemon Grass wybrali na studiach specjalność teatr, dzięki czemu nie stoją na koncertach jak słupy. Jak twierdzi dwoje naszych fanów, miło się nas słucha i miło ogląda.
 
Marta Lewonowska - wokal
Tomasz Tolsdorf - gitara rytmiczna
Tomasz Pilitowski - gitara solowa
Grzegorz Lipowski - gitara basowa
Dominik Michalski - skrzypce
Michał Matusiak - perkusja
 
http://www.myspace.com/lemongrasspoland
 
kontakt: 512081201, tomtols@o2.pl

Skomentuj artystę

KONCERTY

FORUM

Co robicie w weekendy

20.10.2017 | 08:53 przez Jogin

JESTEŚ NOWY? Tu się przywitaj!

19.10.2017 | 20:03 przez ericos

Wakacje w Polsce czy zagranicą?

19.10.2017 | 20:02 przez ericos

Witam

19.10.2017 | 20:01 przez ericos

Szukam zespołu

19.10.2017 | 19:43 przez Moggi

Idea kredytu hipotecznego i rat

19.10.2017 | 19:42 przez Moggi

WYWIADOWNIA

Rozmowa z Krystianem „K-Jah” Walczakiem – muzykiem, kompozytorem, producentem muzycznym, przygotowującym się do wydania płyty z własną muzyką, z gwiazdorskim składem muzyków reggae z całego świata.

Miłość to potężna siła

Rozmowa z Krystianem „K-Jah” Walczakiem – muzykiem, kompozytorem, producentem muzycznym, przygotowującym się do wydania płyty z własną muzyką, z gwiazdorskim składem muzyków reggae z całego świata.

Linki